7 maja 2015 r. wzięliśmy udział w Dniu Europejskim zorganizowanym wśród zieleni Małego Rynku.

Na imprezie szkoły i stowarzyszenia prezentowały kulturę wybranych krajów Unii Europejskiej.

Nasze szkoły, zgodnie ze swoją nazwą i doświadczeniem, prezentowały profesje czyli zawody poszukiwane i wykonywane w unii Europejskiej.

Nasze słuchaczki Liceum Ogólnokształcącego i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych wykonywały fryzury i warkoczyki.

Dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych przyozdabiały swoje twarze kolorowymi wzorkami i obrazkami.

Słuchacze policealnej Szkoły Opieki Medycznej w zawodzie Opiekun Medyczny prezentowali swoje umiejętności wykonując pomiary ciśnienia.

Duże zaskoczenie i uśmiechy budził nasz “pamperek” czyli fantom Zygfryd na wózku 🙂