Kierunek w Naszym projekcie "Nauka się opłaca" (warunek frekwencji) 25-30% taniej 🙂

Dla osób z  dowolnym wykształceniem.

Zawód Technik Optyk m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Przygotowywanie materiałów i elementów optycznych do montażu,
  2. Wykonywanie elementów układów, przyrządów optycznych i optoelektronicznych,
  3. Montowanie i demontowanie elementów układów i przyrządów optycznych ,
  4. Naprawianie i justowanie elementów układów i przyrządów optycznych ,
  5. Określanie wad wzroku i sposobów ich korekcji,
  6. Wykonywanie pomiarów oftalmicznych,
  7. Dobieranie pomocy wzrokowych,
  8. Wykonywanie pomocy wzrokowych,
  9. Naprawianie pomocy wzrokowych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł Technik Optyk ?

1. Uzyskać kwalifikację M.14 i M.30.
  2. Uzyskac wykształcenia średnie.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani sa do klasy 2 na semestr 3 w LO.

Policealna Szkoła Zawodowa w Krotoszynie

TECHNIK OPTYK

Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym OKE i wszystkie egzaminy organizujemy u siebie. Forma zaoczna.

Osoby z wykształceniem średnim mogą kształcić się na kierunku TECHNIK OPTYK w szkole policealnej.

Osoby te mogą również uczęszczać na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w kwalifikacjach M.14 i M.30.

Kursy z kwalifikacji wchodzących w zakres zawodu Technik Optyk w Krotoszynie
1 M.14. Montaż i naprawa elementów i układów optycznych - 10 miesięcy