Za DARMO dla naszych absolwentów oraz osób bezrobotnych (warunek frekwencji) 🙂

Dla osób z dowolnym wykształceniem.

Zawód Technik Turystyki Wiejskiej m. in. obejmuje takie efekty kształcenia jak:

1. Przygotowanie i sprzedaż imprez i usług turystycznych,
  2. Realizowanie imprez i usług turystycznych,
  3. Rozliczanie imprez i usług turystycznych,
  4. Prowadzenie produkcji w gospodarstwie rolnym,
  5. Dostosowanie gospodarstwa rolnego do działalności agroturystycznej,
  6. Obsługa klienta w gospodarstwie agroturystycznym.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać tytuł Technik Turystyki Wiejskiej ?

1. Uzyskać kwalifikację T.7 i T.8.

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej przyjmowani są do klasy 2 na semestr 3 w LO dla Dorosłych.

Policealna Szkoła Zawodowa

TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ

Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym OKE i wszystkie egzaminy organizujemy u siebie. Forma zaoczna.

Osoby z wykształceniem średnim mogą kształcić się na kierunku TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ w szkole policealnej.

Osoby te mogą również uczęszczać na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w kwalifikacjach T.7 i T.8.

Kursy z kwalifikacji wchodzących w zakres zawodu Technik Turystyki Wiejskiej
1 T.7. Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich - 10 miesięcy
2 T.8. Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego - 10 miesięcy