29 marca 2015 r. Nasza Szkoła Florystyczna zaprezentowała się na Krotoszyńskim Rynku, uczestnicząc w Kiermaszu Wielkanocnym. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z festynu oraz wystawianych pieknych, indywidualnych prac florystycznych.

Uwieńczeniem Kiermaszu było przedstawienie “Sześć Zwyczajów Wielkanocnych na Sześćset Lecie Krotoszyna”

Nasza Szkoła “PROFESJA” zaprezentowała blok scenek na temat “Śniadanie Wielkanocne”.

Największą uwagę i podziw wzbudził, przygotowany przez słuchaczy kierunków gastronomicznych oraz Szkoły Florystycznej, stół świąteczny z ozdobami i nakryciem Wielkanocnym.

Gigantyczny, ale wykonany ze smakiem stroik na stół świąteczny stanowił unikalne i piękne tło dla występów dzieci ze szkół i przedszkoli.