Nauka średnio co 2 tygodnie sobota-niedziela. Nie uczymy w piątki z uwagi na pracę słuchaczy i inne ich obowiązki. Prowadzimy również 2-letnie kształcenie poprzez symultaniczne technikum dzięki czemu zmieniasz zupełnie zawód. Tylko my mamy takie kształceni od 7 lat.
PAMIĘTAJ !
Branżowa szkoła II stopnia może kształcić tylko w zawodzie, który kontynuujesz po branżowej szkole I stopnia. Nie możesz w niej zmienić zawodu lub uzyskać nowego. Np. jesteś sprzedawcą, fryzjerem itp. – w branżowej szkole II stopnia nie zostaniesz technikiem pojazdów samochodowych ani technikiem mechanikiem czy też logistykiem 🙂

Tylko my proponujemy takie możliwości w technikum symultanicznym.
OSTATNI ROK W KTÓRYM TAKA NAUKA TRWA TYLKO 2 LATA. TYLKO W TYM ROKU 2020/2021 MOŻEMY JESZCZE PRZYJĄĆ DO 2 KLASY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO KTÓRE JEST 3-LETNIE !!!!!